4192

Hiossen İmplant TÜRKİYE

HIOSSEN, Inc. 2006 yılında Pennsylvania'da kuruldu. HİOSSEN İmplant, AMERİKA pazarını en büyük pazar payıyla yönetiyor ve dünyadaki en iyi beş implant şirketinden birisidir. 

HIOSSEN Inc., PA'nın Fairless Hills'teki en modern üretim tesislerinde çok çeşitli implantlar üretmektedir. Kaliteli implantlar, Avrupa ve Asya'da 20'den fazla farklı ülkeye ihraç edilmektedir. 

HIOSSEN, piyasayı izleyerek ve klinisyenlerden geribildirim toplamaya çalışarak implant kalitesini yükseltmeye çalışmaktadır. Bütün fikir ve düşünceler, titiz bilimsel testlerle analiz edilir ve araştırma ve geliştirme sürecine dahil edilir. H serisi (HS, HG) implantların son lansmanı bu çabanın bir yansımasıdır.


HIOSSEN felsefesi, onlara mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için müşterilere yakın olmaktır. Bu nedenle, HIOSSEN ülke çapında büyük şehirlerde şubeler açmaya devam edecektir. Şu anda, HIOSSEN NY, LA, Chicago, Phoenix, Philadelphia, DC, Dallas, San Francisco, Atlanta ve Seattle dahil olmak üzere 10 ilde şubeleri bulunmaktadır.

Bir başka önemli kurumsal felsefe, insan sağlığına katkıda bulunmaktır. Bunu başarmak için, HIOSSEN dental implantları incelemek ve implant diş hekimleri olarak uzmanlığını geliştirmede profesyonel diş cerrahlarını eğitmek için çeşitli sistematik eğitim programlarına ev sahipliği yapıyor. Çeşitli programları çalıştırmak için HIOSSEN, en son teknoloji tesisleri, tanınmış bir fakülte ve sistematik müfredat yönetimi ile donatılmış benzersiz ve uzmanlaşmış bir eğitim merkezine sahip küresel bir ağa sahiptir. Şu anda bu derslerden 100 binden fazla diş hekimi yararlandı. 

Ayrıca, HIOSSEN bir çevrimiçi eğitim sitesi yürütüyor. Dişhekimlerine diğer klinisyenlerden bilgi edinecek zamanı veren binlerce klinik video yayımlandı. Çevrimiçi forum ayrıca, ileri davalar için daha iyi bir çözüm tartışmak ve bulmak için bir yer sağlar.

HIOSSEN sürekli olarak rekabetçi ve yenilikçi teknolojiler arıyor. Son zamanlarda şirket, cerrahi işlemi daha kolay ve daha öngörülebilir yapmak için bir 3D yazılım şirketi edindi. Gelecekte, HIOSSEN birçok kullanıcısına yardımcı olmak için güncellenmiş ve doğru bir cerrahi rehber programı sağlayacaktır. 

Dünyanın önde gelen diş implantları sağlayıcısı olma çabası içinde, HIOSSEN'in müşteri hizmetleri ve teknolojisine olan hiç bitmeyen bağlılığı şirketin temelini oluşturmaya devam edecektir.