4192

Osstem İmplant Türkiye

Firmamız ile ilgili duyuru ve eğitimler ile bilgileri yeni web sitemizden takip edebilirsiniz. İstek Dental yeni web sitemize gitmek için tıklayınız.
OSSTEM İMPLANT, aktif bir sekilde Ar-Ge yatırımlarını genisleterek, sürekli olarak kendi teknolojilerini gelistirmektedir. En modern tesislerde üretim yapmasının yanı sıra; hem dünyanın en yüksek üretkenligine hem de üstün isleme teknolojileri ve kapsamlı kalite kontrolüne sahip OSSTEM İMPLANT, üst seviye ürünler üretmektedir.
İmplant ve Protez bilesenleri

Dissiz alanlar için tasarlanan OSSTEM İMPLANT Dental İmplant Sistemi, hem dogallık hissi hem de estetik memnuniyeti için çene kemigine özel bir metal (titanyum) ile yapılmıs yapay dis kökleridir. Bu tedavi, mevcut köprü veya takma disten daha güvenli ve daha iyi bir alternatif yöntemdir. OSSTEM İMPLANT, müsterilerine; TS sistemi (dahili tip kemik-seviye implant), SS sistemi (dahili tip jinjiva-seviye implant), US sistemi (harici tip kemik-seviye implant), MS sistemi (mini implant) vb. çesitli dental implant sistemleri sunmaktadır.Cerrahi Araç ve Gereçler

Her operasyon ve implant sistemleri için OSSTEM İMPLANT, kaliteli cerrahi kitler ve araçlar sunmaktadır. Zaman tasarrufu ve kolay kullanım ile etkili hasta bakımı saglayan OSSTEM İMPLANT’ın cerrahi kitleri ve araçları, dis hekimlerine tam memnuniyet sunmaktadır.


ISO 13485 ile ilgili görsel sonucukalite belgeleri resim ile ilgili görsel sonucufda logo ile ilgili görsel sonucu       CE0434 ile ilgili görsel sonucusfda ile ilgili görsel sonucukgmp logo ile ilgili görsel sonucu